פירוט משלוחים לחודש יוני 2020

לקוחות יקרים,

להלן פירוט ימי המשלוח עד הבית על פי מקום המגורים לחודש יוני 2020.  בנוסף- למי שמעדיף, אנחנו מקיימים נקודות איסוף וניתן לראות פירוט למטה.

לכל שאלה ניתן לפנות לנציגת מכירות או שירות לקוחות על ידי לחיצה על כפתור הוואטסאפ בתחתית העמוד.
תודה שבחרתם דובקין! כבר מ1986!

כשרויות:

דגים – כשר בהשגחת בד”צ ״שארית ישראל
קצבייה – בשר חלק בהשגחת “מחפוד”, בשר חלק “בית יוסף”, בשר כשרות רבנות, עוף כשר בהשגחת הרבנות, עוף כשר בהשגחת מחפוד
גבינות – כשרות רבנות

כבר בדקתם את המיוחדים של השבוע? לחצו כאן למעבר

 

לחצו על שם האיזור לצפיה ברשימת היישובים ותאריכי המשלוחים

4,11,18,25 ליוני

כולל את היישובים:

רמלה, לוד, מודיעין- מכבים-רעות
באר יעקב, שוהם

מועצה איזורית חבל מודיעין:

אחיסמך, בארות יצחק
בית נחמיה, בית עריף, בן שמן
בני עטרות, ברקת, גבעת כ"ח
גמזו, גנתון, חדיד, טירת יהודה
כפר דניאל, כפר הנוער בן שמן
כפר טרומן, כפר רות, כרם בן שמן, לפיד, מבוא מודיעים
מזור, נופך, נחליםרינתיה, שילת

מועצה איזורית שדות דן (עמק לוד):

אחיעזר, גנות, זיתן, חמ"ד, יגל, כפר חב"ד, משמר השבעה, ניר צבי וצפריה

מועצה איזורית גזר:

בית עוזיאל, גני יוחנן, יד רמב"ם, יציץ, ישרש, כפר ביל"ו, כפר בן נון, כפר שמואל, מצליח
משמר איילון, סתריה, עזריה
פדיה, פתחיה, רמות מאיר

5,12,19,26 ליוני

כולל את:

הרצליה, כפר שמריהו, נתניה, כפר יונה, זמר, אבן יהודה
קדימה צורן, פרדסיה, תל מונד, אליכין, כוכב יאיר,רמת השרון

מועצה איזורית חוף השרון:

גליל ים, געש, יקום, שפיים
תל יצחק, אודים, בית יהושע
בני ציון, בצרה, כפר נטר, רשפון
חרוצים, ארסוף

מועצה איזורית לב השרון:

בני דרור, גאולים, חרות, ינוב, כפר הס, כפר יעבץ, משמרת, נורדיה, ניצני עוז, עזריאל, עין ורד, עין שריד, פורת, צור משה, שער אפרים, תנובות

מועצה איזורית עמק חפר:

מרכז: בית הלוי, כפר מונאש, מעברות, העוגן, כפר חיים, כפר ידידיה, הדר עם, בית יצחק ומשמר השרון.

מזרח: בחן, בת חפר, גן יאשיה, יד חנה ואמץ.

מערב: בית חרות, כפר ויתקין, חופית, מכמורת, בית ינאי, בת חן, גבעת שפירא, ביתן אהרון, אביחיל, שושנת העמקים וחבצלת השרון.

צפון: גבעת חיים איחוד, גבעת חיים מאוחד, עין החורש, אחיטוב, המעפיל, כפר הרא"ה, חרב לאת, חיבת ציון, חגלה, אלישיב וגאולי תימן.

דרום: בורגתה, חניאל, עולש ובארותיים.

5,12,19,26 ליוני

כולל את היישובים:

אלעד, גבעת שמואל, הוד השרון
יהוד-מונוסון, כפר סבא, כפר קאסם, פתח תקווה, ראש העין
רעננה, גני תקווה, סביון
נווה מונוסון

מועצה איזורית דרום השרון:

אייל, גבעת השלושה, חורשים
נחשונים, ניר אליהו, עינת
רמת הכובש, אלישמע
גבעת ח"ן, גן חיים, גני עם
גת רימון, חגור, ירחיב, ירקונה
כפר מל"ל, כפר מעש, כפר סירקין, מגשימים, נווה ימין
נווה ירק, עדנים, צופית, צור נתן
רמות השבים, שדה ורבורג
שדי חמד, מתן, נירית, צור יצחק
בית ברל

4,11,18,25 ליוני

כולל את היישובים:

רחובות, ראשון לציון, נס ציונה
יבנה, גדרה, גן יבנה, בית דגן
בני עי"ש, מזכרת בתיה
קריית עקרון

מועצה איזורית ברנר:

גבעת ברנר, קבוצת שילר
בית אלעזרי, בניה, גיבתון
קדרון, תל-נוף

מועצה איזורית גדרות:

גן הדרום, כפר אביב, כפר מרדכי
מישר, משגב דב,שדמה (מושב)
עשרת

מועצה איזורית גן רווה:

פלמחים, בית-חנן, גאליה
בית-עובד, גן-שורק, כפר-הנגיד, נטעים, עיינות, אירוס

מועצה איזורית חבל יבנה:

קבוצת יבנה, בית גמליאל, בן זכאי, בני דרום, ניר גלים

מועצה איזורית נחל שורק:

בית חלקיה, בני ראם, גני טל
חפץ חיים, יד בנימין, יסודות
נצר חזני

4,11,18,25 ליוני

כולל את היישובים:

ירושלים, בית שמש, מבשרת ציון, מעלה אדומים, כפר אדומים

מועצה איזורית מטה יהודה:

הראל , מעלה החמישה, נחשון, נתיב הל"ה, צובה, צרעה, קריית ענבים, רמת רחל, אביעזר, אבן ספיר, אדרת, אורה, אשתאול, בית זית, בית מאיר, בית נקופה, בקוע, בר גיורא, גבעת יערים, גבעת ישעיהו, גפן, זכריה, זנוח, טל שחר, יד השמונה, ישעי, כסלון, כפר אוריה, לוזית, מבוא ביתר, מטע, מחסיה, מסילת ציון נווה אילן, נווה מיכאל, נחם, נס הרים, עגור, עמינדב, צלפון, צפרירים, רמת רזיאל, שדות מיכה, שואבה, שורש, תירוש, תעוז, תרום, גיזו, מוצא עילית, נווה שלום, נחושה, נטף, צור הדסה, שריגים

2,9,16,23,30 ליוני

כולל את היישובים:

אפרת, אלון שבות, מגדל עוז, כפר עציון, ראש צורים, נווה דניאל,, אלעזר, תקוע, נוקדים, כפר אלדד, שדה בר

3,4,10,11,17,18,24,25 ליוני

3,10,17,24 ליוני

כולל את היישובים:

אשכול:

אורים, בארי, גבולות, חולית, כיסופים, כרם שלום, מגן, ניר יצחק, ניר עוז, נירים, סופה, עין השלושה, צאלים, רעים
מושבים, אוהד, בני נצרים, דקל, יבול ,ישע, יתד, מבטחים, נווה, עין הבשור, עמיעוז, פרי גן, שדה ניצן, שדי אברהם, תלמי אליהו, תלמי יוסף, אבשלום, צוחר, שלומית

בני שמעון:

בית קמה, דביר, חצרים, כרמים, להב, משמר הנגב, שובל, שומריה, מושבים ברוש, נבטים, תאשור, תדהר, גבעות בר

מרחבים:

אשבול , בטחה, גילת, מסלול, ניר משה, ניר עקיבא, פדויים, פטיש, פעמי תש"ז, קלחים, רנן, שבי דרום, שדה צבי, תלמי ביל"ו תפרח, מבועים

שדות נגב:

סעד, עלומים, מושבים בית הגדי גבעולים, זמרת, זרועה, יושיביה כפר מימון, מלילות, שובה, שוקדה,שיבולים, שרשרת, תקומה,מעגלים , תושיה

5,12,19,26 ליוני

כולל את היישובים:

מועצה איזורית באר טוביה:

חצור אשדוד, אביגדור, אורות
אמונים, באר טוביה, ביצרון
בית עזרא, גבעתי, חצב, ינון
כפר אחים, כפר ורבורג, נווה מבטח, ניר בנים, עזריקם
ערוגות, שדה עוזיהו, שתולים
תימורים, תלמי יחיאל, אחווה
עזר, כנות

מועצה איזורית חוף אשקלון:

גברעם, זיקים, יד מרדכי, כרמיה, ניצנים, בית שקמה, ברכיה, גיאה, הודיה, חלץ, כוכב מיכאל, מבקיעים, משען, ניר ישראל, נתיב העשרה, תלמי יפה,
בת הדר, ניצן, ניצן ב' ובאר גנים.
כפר הנוער כפר סילבר

מועצה איזורית לכיש:


אחוזם, אמציה, זוהר, מנוחה, יד נתן • לכיש, נהורה ,וגה, ניר ח"ן עוצם, שדה דוד, שדה משה, שחר, שקף, תלמים -אליאב, בני דקלים, כרמי קטיף, נטע

מועצה איזורית שפיר:

עין צורים, איתן, זבדיאל, זרחיה, משואות יצחק, נועם, עוזה, קוממיות, רווחה, שלווה, שפיר
מרכז כפרי מרכז שפירא, אבן שמואל, אלומה

מועצה איזורית יואב:

בית גוברין, בית ניר, גלאון, גת, כפר מנחם, נגבה, רבדים, שדה יואב, מושבים כפר הרי"ף, נחלה סגולה, ורדון

למי שמעדיף, להלן פירוט נקודות איסוף לחודש יוני, כמו בימים הטובים:)

 תאריך

יום

נק' איסוף

3/10/17/24 לחודש

ד'

להבים(חנייה מרכז טניס) 17:30

3/10/17/24 לחודש

ד'

מיתר(ת.דלק"דלק") 19:00

4/11/18/25 לחודש

ה'

עומר(בית המוזיקה) 18:00

4/11/18/25 לחודש

ה'

באר שבע(משכן לאומניות הבמה) 20:00

5/12/19/26 לחודש

ו'

גבעת שמואל(זלוטניק שלמה 3 פ"ת)7:45-8:30

5/12/19/26 לחודש

ו'

רעננה(רח' הארז) 9:00-9:15

5/12/19/26 לחודש

ו'

הרצליה(מחלף הסירה ,בית הפנקייק)9:45-10:00

5/12/19/26 לחודש

ו'

תל אביב(חניון רידינג מזרח)10:15-10:30

 

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

Open chat
אנחנו כאן בשבילכם❤️, איך אפשר לעזור?